Studio Completo Com Banheira E Piscina Residencial Casa Maua
| Dostęp do Internetu Wi-Fi w pokojach | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen na dachu |
| Fitness/Siłownia Centrum fitness | Rekreacja Stoły bilardowe | Spa i relaks Salon spa Solarium Jacuzzi |
| Zaplecze konferencyjne Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć | Hotel przyjazny dzieciom Łóżeczka dla dzieci Basen dla dzieci Sala zabaw | Klimatyzacja |
Studio Completo Com Banheira E Piscina Residencial Casa Maua Rio de Janeiro o powierzchni 43 m² jest usytuowany nie więcej niż 1 km od takich obiektów jak Arcos da Lapa, zaledwie 5 min spacerem od stacji metro Uruguaiana. Oryginalny apartament z solarium i jacuzzi jest idealnym miejscem dla 6 gości. Centrum konferencyjne CDPV Event Centre jest w maksymalnie 300 metrach.
1-pokojowy apartament oferuje dogodną lokalizację w odległości kilku przecznic od stacji kolejowej Estação D Pedro II. Bulwar Olimpijski znajduje się w odległości maksymalnie 6 min pieszo od oryginalnego Studio Completo Com Banheira E Piscina Residencial Casa Maua noclegowego. Popularne atrakcje w pobliżu obiektu to Ośrodek Kulturalny Banku Brazylijskiego w nie więcej niż 550 metrach.
Goście będą zachwyceni widokiem na miasto. Obiekt oferuje bidet, wannę spa i oddzielną toaletę. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów i ręczniki.
Studio Completo Com Banheira E Piscina Residencial Casa Maua jest wyposażony w aneks kuchenny z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw. Przystanek BRS Rio Branco to w zasięgu wzroku od apartamentu. Co więcej, ten apartament zapewnia gościom dostęp do centrum fitness, co jeszcze bardziej zwiększa ich wrażenia.
- Lokalne atrakcje
- Kościół Candelaria200 m
- Museu Histórico Nacional1000 m
- Municipal Theatre1,3 km
- Sambadrome2,1 km
- Centro Cultural Banco do Brasil400 m
- Rio de Janeiro National Museum4,7 km
- marina da gloria3,1 km
- Aterro do Flamengo3,1 km
- Lotniska
- Lotnisko Dumont2,8 km
- Stacje kolejowe
- Dworzec kolejowy Estação D Pedro II1,3 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Przyjazny zwierzętom
- Ochrona całodobowa
- Pokoje dla alergików
- Winda
- Kawiarnia
- Automaty sprzedające
- Czujniki dymu
- Gaśnice
- Klucz
Opcje wyżywienia
- Wspólna kuchnia
- Czajnik
- Suszarka do naczyń
- Przybory kuchenne
- Bar przekąskowy
- Stoły piknikowe
Usługi rekreacyjne
- Basen na dachu
- Parasole plażowe
- Leżaki
- Słoneczny taras
- Ogród
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
- Salon spa
- Solarium
- Jacuzzi
- Centrum fitness
- Stoły bilardowe
- Basen z widokiem
Usługi
- Pralnia
- Sklepy/ usługi komercyjne
- Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć
Do dyspozycji gości w pokoju
- Wi-Fi w pokojach
- Klimatyzacja
- Ogrzewanie
- Pokoje dźwiękoszczelne
- Taras
- Meble ogrodowe
- Herbata i kawa
- Stół
- Prasowanie
- Pralka
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
- Łóżeczka dla dzieci
- Basen dla dzieci
- Sala zabaw
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Studio Completo Com Banheira E Piscina Residencial Casa Maua obejmuje kuchnię?
Tak, Studio Completo Com Banheira E Piscina Residencial Casa Maua wyposażony jest w aneks kuchenny i oferuje ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i piekarnik. - ❓
Czy Studio Completo Com Banheira E Piscina Residencial Casa Maua ma basen?
Studio Completo Com Banheira E Piscina Residencial Casa Maua dysponuje basenem na dachu. - ❓
Czy Studio Completo Com Banheira E Piscina Residencial Casa Maua jest w niewielkiej odległości od dworca kolejowego?
Studio Completo Com Banheira E Piscina Residencial Casa Maua oddalony jest o 15 min spacerem od Estação D Pedro II.